BUD-RYS

Firma Bud-Rys powstała w 2002 roku, zajmujemy się głównie tworzeniem dokumentacji wykonawczej żelbetowej. Współpracujemy z firmami w Polsce i w Niemczech.

Celem naszej pracy jest satysfakcja naszych klientów. Dlatego najważniejsze dla nas są jakość i terminowe wykonanie prac. Potwierdzeniem naszej strategii jest rozszerzająca się grupa stałych zleceniodawców.

Zakres działalności

Nasza działalność skupia się na projektach wykonawczych konstrukcji żelbetowych. Tworzymy dokumentację rysunkową obiektów monolitycznych i prefabrykowanych:
 - budownictwa przemysłowego,
 - mieszkaniowego,
 - mostowego.

Czyli odpowiednio rysunki:
 - szalunkowe,
 - montażowe (zestawcze),
 - zbrojeniowe,
 - elementów prefabrykowanych
 - zestawienia stali zbrojeniowej wraz ze szkicem gięcia.

Dokumentację rysunkową dostarczamy w formie plików:
 - plt,
 - pdf,
 - kon,
 - dwg
wybór zależy od zamawiającego.

Wszystkie rysunki zgodne są z odpowiednimi normami polskimi lub niemieckimi.

Miasto nocą

Możliwości

Nasza firma posiada w tej chwili 6 stanowisk do tworzenia dokumentacji projektowej. Pracujemy na programie STRAKON/S firmy DICAD, zawsze na najnowszych wersjach programu, import lub export do innych formatów danych nie jest dla nas przeszkodą.

Trzon naszej kadry posiada co najmniej 10-letnie doświadczenie w kreśleniu konstrukcji żelbetowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy także elastyczni w różnych formach współpracy. Jednak główny nacisk kładziemy na dwie rzeczy: jakość i krótkie terminy realizacji zleceń.

Kontakt

Phone

+48 68 455 10 66

Email

info@budrys.pl

Mobile

+48 692 282 728

Adres

BUD-RYS | Zielona Góra | Poland

© Copyright 2021 BUD-RYS | All Rights Reserved | Webmaster: hofpio

The website was designed with Mobirise